  • Mfr # AD63-1860SG
  • Zoro # G716532014
/ea
Key Features
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1860SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in