  • Mfr # AD74-1448SG
  • Zoro # G016531922
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1448SG
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
48 in
Overall Width
14 in