  • Mfr # AD74-1872SG
  • Zoro # G216531739
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1872SG
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in
Overall Width
18 in