  • Mfr # AD86-1436SG
  • Zoro # G316532032
/ea
Key Features
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1436SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
36 in
Overall Width
14 in