  • Mfr # AD86-2154SG
  • Zoro # G516532320
/ea
Key Features
Overall Depth
86 in
Color
Galvanized
Overall Width
21 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2154SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in