  • Mfr # WR54-1448SG
  • Zoro # G916532784
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
48 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1448SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
48 in
Overall Width
14 in