  • Mfr # WR54-1830SG
  • Zoro # G616531766
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1830SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
30 in