  • Mfr # WR54-1842SG
  • Zoro # G716532069
/ea
Key Features
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
42 in
Overall Width
18 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1842SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
42 in
Overall Width
18 in