  • Mfr # WR63-1872SG
  • Zoro # G716532335
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1872SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
72 in