  • Mfr # WR63-2136SG
  • Zoro # G716532427
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2136SG
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
36 in