  • Mfr # WR63-2430SG
  • Zoro # G416532789
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
63 in
Overall Height
30 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2430SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in