  • Mfr # WR63-2454SG
  • Zoro # G816532761
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
4
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2454SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in