  • Mfr # WR74-1830SG
  • Zoro # G716532588
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Overall Height
30 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1830SG
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
30 in
Overall Width
18 in