  • Mfr # WR74-1848SG
  • Zoro # G016532738
/ea
Key Features
Overall Depth
74 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1848SG
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
48 in
Overall Width
18 in