  • Mfr # WR74-2124SG
  • Zoro # G916531848
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Height
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2124SG
Overall Height
24 in
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in