  • Mfr # WR74-2142SG
  • Zoro # G616532015
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
74 in
Overall Height
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2142SG
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
42 in
Overall Width
21 in