  • Mfr # WR74-2172SG
  • Zoro # G016531809
/ea
Key Features
Overall Depth
74 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2172SG
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
72 in