  • Mfr # WR86-1836SG
  • Zoro # G216532507
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1836SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in
Overall Height
36 in