  • Mfr # WR86-1842SG
  • Zoro # G716532410
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
42 in
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1842SG
Overall Height
42 in
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in