  • Mfr # WR86-1848SG
  • Zoro # G416532222
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1848SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Overall Width
18 in