  • Mfr # AD54-1842SG-5
  • Zoro # G516532641
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Overall Width
18 in
Overall Depth
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1842SG-5
Overall Width
18 in
Overall Depth
54 in
Overall Height
42 in