  • Mfr # AD54-2124SG-5
  • Zoro # G116532812
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2124SG-5
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
21 in
Overall Height
24 in