  • Mfr # AD54-2142SG-5
  • Zoro # G916532128
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2142SG-5
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
21 in
Overall Height
42 in