  • Mfr # AD54-2430SG-5
  • Zoro # G816531641
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD54-2430SG-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in
Overall Depth
54 in