  • Mfr # AD63-1442SG-5
  • Zoro # G516532788
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Depth
63 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1442SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
14 in
Overall Height
42 in