  • Mfr # AD63-1854SG-5
  • Zoro # G316531967
/ea
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1854SG-5
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
63 in