  • Mfr # AD63-2172SG-5
  • Zoro # G016531649
/ea
Key Features
Overall Depth
63 in
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Height
72 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2172SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
72 in
Overall Width
21 in