  • Mfr # AD63-2442SG-5
  • Zoro # G716532342
/ea
Key Features
Overall Depth
63 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
42 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2442SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in