  • Mfr # AD63-2460SG-5
  • Zoro # G016532486
Overall Width
24 in
Overall Depth
63 in
Color
Galvanized
Number of Shelves
5
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2460SG-5
Overall Width
24 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in