  • Mfr # AD74-1824SG-5
  • Zoro # G016531861
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Height
24 in
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1824SG-5
Overall Height
24 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
74 in