  • Mfr # AD74-1830SG-5
  • Zoro # G916531725
Number of Shelves
5
Overall Depth
74 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1830SG-5
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
30 in
Overall Width
18 in