  • Mfr # AD74-2472SG-5
  • Zoro # G116532324
Color
Galvanized
Overall Width
24 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2472SG-5
Overall Width
24 in
Overall Depth
74 in
Overall Height
72 in