  • Mfr # AD86-1472SG-5
  • Zoro # G616531810
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1472SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in