  • Mfr # AD86-1848SG-5
  • Zoro # G416531898
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
48 in
Number of Shelves
5
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
AD86-1848SG-5
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Overall Width
18 in