  • Mfr # WR63-1460SG-5
  • Zoro # G616531834
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Overall Height
60 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1460SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in
Overall Width
14 in