  • Mfr # WR63-1824SG-5
  • Zoro # G316532070
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Overall Width
18 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1824SG-5
Overall Width
18 in
Overall Height
24 in
Overall Depth
63 in