  • Mfr # WR63-1860SG-5
  • Zoro # G816532365
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1860SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
60 in