  • Mfr # WR63-2160SG-5
  • Zoro # G516532214
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2160SG-5
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
60 in