  • Mfr # WR63-2172SG-5
  • Zoro # G116532461
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
72 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2172SG-5
Overall Height
72 in
Overall Depth
63 in
Overall Width
21 in