  • Mfr # WR74-2172SG-5
  • Zoro # G716531796
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Depth
74 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2172SG-5
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Width
21 in
Overall Height
72 in