  • Mfr # WR74-2442SG-5
  • Zoro # G216532316
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2442SG-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in
Overall Depth
74 in