  • Mfr # WR86-2448SG-5
  • Zoro # G116531761
Color
Galvanized
Overall Width
24 in
Overall Height
48 in
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2448SG-5
Overall Width
24 in
Overall Height
48 in
Overall Depth
86 in