  • Mfr # WRSAD4-54-1842SS
  • Zoro # G516532771
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Stainless Steel
Overall Height
42 in
Overall Width
18 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WRSAD4-54-1842SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
42 in
Overall Width
18 in