  • Mfr # WRSAD4-54-2160SS
  • Zoro # G316532810
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-54-2160SS
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in