  • Mfr # WRSAD4-63-1824SS
  • Zoro # G516531873
Stainless Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Height
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-63-1824SS
Overall Height
24 in
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in