  • Mfr # WRSAD4-74-2124SS
  • Zoro # G316531929
Stainless Steel
Color
Stainless
Overall Height
24 in
Overall Width
21 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-74-2124SS
Overall Height
24 in
Overall Width
21 in
Overall Depth
74 in