  • Mfr # WRSAD4-86-2142SS
  • Zoro # G216532118
/ea
Key Features
Color
Stainless
Overall Width
21 in
Overall Height
42 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-86-2142SS
Overall Width
21 in
Overall Height
42 in
Overall Depth
86 in