  • Mfr # WRSAD4-86-2160SS
  • Zoro # G516531996
/ea
Key Features
Overall Depth
86 in
Shelving Material
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
21 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WRSAD4-86-2160SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
21 in
Overall Height
60 in