  • Mfr # WRS4-54-1824SS
  • Zoro # G216532019
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-54-1824SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
24 in