  • Mfr # WRS4-54-1860SS
  • Zoro # G716531987
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-54-1860SS
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in